Elegant Modern Villa With Pool And Hammam

  • Wi-Fi
  • 24-timers Reception
  • Indendørs swimmingpool
  • Jacuzzi
  • Lufthavnsbus

Tilbyder en privat pool, er Elegant Modern Villa With Pool And Hammam placeret 10 minutters kørsel fra Marrakech Guided Experience. Dette villa indeholder også en terrasse.

Gæsterne kan benytte jacuzzi og en indendørs pool, der tilbydes på stedet.

Der er også et fuldt udstyret køkken til rådighed for gæsterne.

Musée Yves Saint Laurent Marrakech er ca. 15 minutters kørsel væk. Corto tilbyder det bedste fra de marokkanske specialiteter. Du kan komme til Marrakech Ramparts om få minutter i bil. Elegant Modern Villa With Pool And Hammam ligger 5 km fra Marrakech Menara lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Elegant Modern Villa With Pool And Hammam Marrakesh
Malak Marrakech Villa With Private Pool
pris kun for mobil

Malak Marrakech Villa With Private Pool

7.3
Godt 3 anmeldelser
242 m fra overnatningsstedet
Villa De Luxe Marrakech Targa
pris kun for mobil

Villa De Luxe Marrakech Targa

10
Enestående 1 anmeldelse
574 m fra overnatningsstedet
Villa Marrakech
pris kun for mobil

Villa Marrakech

632 m fra overnatningsstedet
USD 300 USD 270
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Lufthavnstransport

    • Lufthavnsbus

    Serviceydelser

    • 24-timers Reception
    • 24 timers vagtservice
    • Valutaveksling
    • Biludlejning
    • Udflugtsassistance/Billetbestilling

    Spisemuligheder

    • Bar/ Lounge område

    For børn

    • Legetøj

    Fritid

    • Indendørs swimmingpool
    • Solterrasse
    • Have
    • Jacuzzi
    • Lavvandede ende

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Terrasse

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvilke restauranter kan vi finde i nærheden af Elegant Modern Villa With Pool And Hammam?
      Restauranter i nærheden af Elegant Modern Villa With Pool And Hammam omfatter Corto og Pescarita.
    • Er der en pool på Elegant Modern Villa With Pool And Hammam?
      Ja, gæsterne på Elegant Modern Villa With Pool And Hammam kan nyde den en privat pool, der er placeret på stedet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Elegant Modern Villa With Pool And Hammam Marrakesh

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk